WLP WAT w czołówce jednego z najtrudniejszych ultramaratonów górskich w Polsce !

Na początku czerwca dwóch naszych członków WLP WAT oraz sekcji skoków spadochronowych S3 WAT zajęli kolejno 10. i 11. miejsce w kategorii M1 (mężczyźni 18 – 35 lat) ultramaratonu 2x Babia Góra.

Bieg górski rozgrywany był na dystansie 55km na terenie masywu Babiej Góry (1725m.n.p.m). Na uczestników czekała trasa o łącznej sumie podbiegów 3700 metrów. Naszym reprezentantom pokonanie całości trasy zajęło 10 godzin i 9 minut.

Tegoroczna edycja biegu okazała się wyjątkowo trudna z uwagi na trasę biegnąca w znacznej części dzikim terenem, zrywką drzewa a nawet strumieniami. Na mecie w limicie czasu 11 godzin stawiło się ostatecznie 51 ze 177 zawodników.

Gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności WLP. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.