Archiwum kategorii: Aktualności SSW

Kategoria zawierająca aktualności SSW (ukazują się na stronie startowej w głównych wpisach)

Przybycia do SSW

Tuż przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego do Studium Szkolenia Wojskowego przybyli nowi wykładowcy i instruktorzy. Nasze szeregi zasilili ppłk Krzysztof Wojtaś, mjr Grzegorz Bezpalko, st. sierż Jarosław Daraż oraz plut. Artur Welenc. Do nowo przybyłej ekipy dołącza także ppor Łukasz Ilczuk.

Opublikowano Aktualności SSW | Możliwość komentowania Przybycia do SSW została wyłączona

Pożegnanie ze służbą wojskową

Pożegnanie z mundurem to ważna dla żołnierzy uroczystość. St. sierż. Zbigniew TULIN z dniem 31.05.2018 r. zdejmuje mundur i przechodzi do rezerwy kadrowej.

Opublikowano Aktualności SSW | Możliwość komentowania Pożegnanie ze służbą wojskową została wyłączona

Mistrzostwa WSzW 2018

W dniu 25.05.2018r w ramach Mistrzostw Wyższego Szkolnictwa Wojskowego na strzelnicy nr 1 Wojskowej Akademii Technicznej zostały przeprowadzone konkurencje strzeleckie. Podchorążowie uczelni wojskowych rywalizowali w strzelaniu z karabinka natomiast kadra zawodowa zmagała się w strzelaniu z pistoletu wojskowego. Celem mistrzostw … Czytaj dalej

Opublikowano Aktualności SSW | Możliwość komentowania Mistrzostwa WSzW 2018 została wyłączona

Puchar Rektora 2018

W dniu 11 maja 2018r. wśród licznych konkurencji o puchar Rektora – Komendanta Wojskowej Akademii Technicznej  nie zabrakło także rozgrywek realizowanych przez Studium Szkolenia Wojskowego, w których o tytuł najlepszego walczyli zarówno podchorążowie jak i kadra WAT.

Opublikowano Aktualności SSW | Możliwość komentowania Puchar Rektora 2018 została wyłączona

Pożegnanie z WAT

29 marca 2018 r. w Sali Tradycji Wojskowej Akademii Technicznej odbyło się pożegnanie st. sierż. Zbigniewa Szlachty, kończącego służbę w Studium Szkolenia Wojskowego i odchodzącego z WAT.

Opublikowano Aktualności SSW | Możliwość komentowania Pożegnanie z WAT została wyłączona

Dzień Otwarty WAT 2018

24 marca 2018 r. drzwi Wojskowej Akademii Technicznej zostały otwarte dla każdego kto tylko zechciał zapoznać się z ofertą uczelni. Wśród wielu prezentujących się komórek wydziałowych nie zabrakło także Studium Szkolenia Wojskowego.

Opublikowano Aktualności SSW | Możliwość komentowania Dzień Otwarty WAT 2018 została wyłączona

Pożegnanie z WAT

W dniu 30.01.2018r.  w Sali Tradycji Rektor-Komendant Wojskowej Akademii Technicznej płk dr hab. inż. Tadeusz Szczurek, w obecności kadry kierowniczej, żołnierzy i pracowników WAT pożegnał 10 żołnierzy. Jednym z ubywających był mł chor. Tomasz FIJAŁKOWSKI – Instruktor Studium Szkolenia Wojskowego, który został … Czytaj dalej

Opublikowano Aktualności SSW | Możliwość komentowania Pożegnanie z WAT została wyłączona

Szkolenie z policją – kolejna edycja

29 listopada 2017 na terenie strzelnicy WAT odbyło się kolejne szkolenie z pierwszej pomocy medycznej dla kadry Studium Szkolenia Wojskowego.

Opublikowano Aktualności SSW | Możliwość komentowania Szkolenie z policją – kolejna edycja została wyłączona

Delegacja z Rumunii na strzelnicy WAT

  W dniach 21-23 listopada na zaproszenie rektora-komendanta WAT płk. dr. hab. inż. Tadeusza Szczurka przebywała w Wojskowej Akademii Technicznej delegacja Military Technical Academy z Rumunii.

Opublikowano Aktualności SSW | Możliwość komentowania Delegacja z Rumunii na strzelnicy WAT została wyłączona

Mianowania w SSW

10 listopada br. kilku żołnierzy Studium Szkolenia Wojskowego odebrało nominacje na kolejny stopień wojskowy. Wręczenia odbyły się podczas uroczystości z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości na placu apelowym Wojskowej Akademii Technicznej a także przed Grobem  Nieznanego Żołnierza.

Opublikowano Aktualności SSW | Możliwość komentowania Mianowania w SSW została wyłączona